Nabídka práce pedagogický pracovník - rodilý mluvčí - Litomyšl na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK - RODILÝ MLUVČÍ v lokalitě Litomyšl na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 14.05.2020 firma - zaměstnavatel Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 (62032348). Výše nabídnuté mzdy je 36 340 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
pedagogický pracovník - rodilý mluvčí
Odvětví:
Školství
Učitelé na středních školách (kromě odborných předmětů), konzervatořích a na 2. stupni základních škol
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
14.05.2020
Mzda:
30 930 až 36 340 Kč
NÁPLŇ PRÁCE:Hledáme pedagogického pracovníka - rodilého mluvčího pro výuku anglického jazyka, který má úplné vysokoškolské vzdělání a pedagogickou praxi. Pracovní úvazek je na 20, maximálně 21 hodin přímé pedagogické činnosti v týdnu .

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66518958
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590 (62032348)
Kde budete pracovat:
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl, T. G. Masaryka 590
Kontaktní údaje:
Tel.: 461615061
E-mail: hynkova@glit.cz