Nabídka práce OVOCNÁŘSKÉ PRÁCE - Libčany na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OVOCNÁŘSKÉ PRÁCE v lokalitě Libčany na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 12.09.2023 firma - zaměstnavatel Zemědělské družstvo Libčany (00123498). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 20 500 Kč .

Pracovní pozice:
OVOCNÁŘSKÉ PRÁCE
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Ovocnáři, vinohradníci, chmelaři a ostatní pěstitelé plodů rostoucích na stromech a keřích
Počet volných míst:
8
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.09.2023
Mzda:
20 500 Kč
CZ-ISCO: 61120 Ovocnáři, vinohradníci, chmelaři a ostatní pěstitelé plodů
- Místo výkonu práce: hospodářský obvod ZD, tj. Želí, Radostov, Hrádek, Radíkovice, Těchlovice, Hvozdnice
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.6.2020
- Náplň práce: sklizeň ovoce, řez ovocných stromů
- Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Tomášková Jana, tel.: 777 791 613, e-mail: tomaskova@zdlibcany.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66524500
Zaměstnavatel:
Zemědělské družstvo Libčany (00123498)
Kde budete pracovat:
Zemědělské družstvo Libčany - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 791 613
E-mail: tomaskova@zdlibcany.cz