Nabídka práce Analytik představenstva společnosti - Vestec na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa ANALYTIK PŘEDSTAVENSTVA SPOLEČNOSTI v lokalitě Vestec na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 01.05.2022 firma - zaměstnavatel SAFINA, a.s. (03214257). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Analytik představenstva společnosti
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci organizace a řízení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.05.2022
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
náplň práce:
přímá spolupráce a výkonná podpora vedení společnosti, příprava prezentací a podkladů pro jednání představenstva, vypracování zápisů z jednání, hledání potencionálních úspor, participace na výběrových řízeních, zpracování, vyhodnocování dat napříč celou společností, vedení komplexní agendy představenstva, pracovní cesty do mateřské společnosti se sídlem v Ruské federaci
požadujeme:
vysokoškolské vzdělání (min.Bc), praxe na obdobné pozici (na postu managementu např. v interním auditu velké výrobní společnosti), jednací znalost ruského jazyka (C1), komunikativní znalost anglického a českého jazyka, analytické schopnosti, logické myšlení, uživatelská znalost MS Office, znalost IS Navision výhodou
zaměstnanecké výhody:13.mzda, 5 týdnů dovolené, 2 dny sick-days, příplatek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění aj.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66548357
Zaměstnavatel:
SAFINA, a.s. (03214257)
Kde budete pracovat:
SAFINA, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 241024283
E-mail: gabriela.slipkova@safina.cz

Další nabídka práce podle lokality