Nabídka práce POKOJSKÁ / POKOJSKÝ - Lázně Bělohrad na Jičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa POKOJSKÁ / POKOJSKÝ v lokalitě Lázně Bělohrad na Jičínsku přichází na pracovní trh ke dni 03.01.2024 firma - zaměstnavatel Lázně Bělohrad a.s. (46504834). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 22 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
POKOJSKÁ / POKOJSKÝ
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Obchod a cestovní ruch
Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
03.01.2024
Mzda:
19 500 až 22 000 Kč
Kontakt: Petříková Petra, tel.: 702 269 260, e-mail: petra.petrikova@belohrad.cz
Jaká je náplň pokojské?
Průběžný a konečný úklid pokojů a apartmánů ve Spa resortu Tree of Life.
Úklid chodeb ubytovací části hotelu.
Jaké máme požadavky na kandidáta?
Příjemné a pozitivní vystupování.
Pečlivost, pozitivní vztah k práci, samostatnost.
Zaměstnanecké výhody:
Zázemí stabilní společnosti a významného zaměstnavatele v regionu.
Příjemné prostředí lázeňského hotelu.
Zaměstnanecké benefity.
Slevy na vybrané firemní produkty a služby.
Pozice je vhodná i pro občany EU a pro cizince na zaměstnaneckou kartu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66553327
Zaměstnavatel:
Lázně Bělohrad a.s. (46504834)
Kde budete pracovat:
Lázně Bělohrad a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 269 260 PO-PÁ od 7.00 do 16.00 hodin
E-mail: petra.petrikova@belohrad.cz

Další nabídka práce podle lokality