Nabídka práce Strojní inženýr v oblasti raketo-kosmické techniky - Kuřim na Brněnsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJNÍ INŽENÝR V OBLASTI RAKETO-KOSMICKÉ TECHNIKY v lokalitě Kuřim na Brněnsku přichází na pracovní trh ke dni 17.08.2020 firma - zaměstnavatel Sobriety s.r.o. (26271061). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 70 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Strojní inženýr v oblasti raketo-kosmické techniky
Odvětví:
Věda a výzkum
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.08.2020
Mzda:
52 000 až 70 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt: e-mailem

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání min. magisterské
- praxi v oblasti raketo-kosmické techniky min. 3 roky
- anglický a ruský jazyk (aktivní)
- znalost programů SolidWorks, Catia, AutoCad, ANSYS, MS Office + zkušenost s jazykem Java
- přednost budou mít kandidáti se zkušeností z analýz a testování palivových systémů a ventilů pro kapalinové raketové motory na paliva typu LOX a RP1
- analytické myšlení, zodpovědnost

Náplň práce:
- matematicko-fyzikální modelování raketových palivových systémů (RPS)
- testování RPS
- konstruktérská činnost RPS
- pevnostní a dynamické výpočty RPS

Zaměstnanecké výhody:
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- dovolená 5 týdnů
- možnost občasné práce z domova
- zahraniční pracovní cesty

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66554760
Zaměstnavatel:
Sobriety s.r.o. (26271061)
Kde budete pracovat:
Sobriety s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: vratislav.saleny@sobriety.cz