Nabídka práce Mechanici a opraváři autobusů a nákladních vozidel - Zlín

S novou nabídkou volného pracovního místa MECHANICI A OPRAVÁŘI AUTOBUSŮ A NÁKLADNÍCH VOZIDEL v lokalitě Zlín přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel ZLINER s.r.o. (45479534). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Mechanici a opraváři autobusů a nákladních vozidel
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
28 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
Dovolená navíc
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
• diagnostika závad autobusů a nákladních vozidel (pracujete se zkušenými kolegy, případná pomoc od technologů)
• servis a opravy vozidel v rámci záručního a pozáručního servisu
Požadujeme:
• výuční list se zaměřením automechanik, autoelektrikář nebo diagnostik
• pokud nebude výuční list v oboru, tak praxe v oboru min. 2 roky
• technická znalost automobilů,
• ŘP B
• manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
• vysoké pracovní nasazení
• časová flexibilita
Nabízíme:
• stabilní práci v prosperující firmě
• odborné vzdělávání ve spolupráci IVECO a TATRA
• odpovídající platové ohodnocení od 28 000Kč v závislosti na vykonávané práci, po zapracování možnost i vyšších výdělků• místo výkonu práce: Zlín
• pracovní doba PO-PÁ od 6.00 do 14.30 hod., o víkendech a svátcích nepracujeme
• příspěvek na stravování, zajištěno stravování a občerstvení na pracovišti
• příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ( 700Kč/měsíc)
• dovolená 5 týdnů
• možnost ubytování
• firemní rekreační zařízení

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66566247
Zaměstnavatel:
ZLINER s.r.o. (45479534)
Kde budete pracovat:
ZLINER s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420734233466
E-mail: kocarova@zliner.cz

Další nabídka práce podle lokality