Nabídka práce LÉKAŘ / LÉKAŘKA v oddělení lékařské posudkové služby - Náchod

S novou nabídkou volného pracovního místa LÉKAŘ / LÉKAŘKA V ODDĚLENÍ LÉKAŘSKÉ POSUDKOVÉ SLUŽBY v lokalitě Náchod přichází na pracovní trh ke dni 25.04.2024 firma - zaměstnavatel Česká správa sociálního zabezpečení (00006963). Výše nabídnuté mzdy je 53 020 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
LÉKAŘ / LÉKAŘKA v oddělení lékařské posudkové služby
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Ostatní lékaři specialisté
Směnnost:
Neurčeno
Změněno dne:
25.04.2024
Mzda:
38 400 až 53 020 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days)
Pracovní poměr na dobu neurčitou s možností zkrácení úvazku. Nástup dle dohody.

Náplň práce: posuzování zdravotního stavu a pracovní schopnosti dle platných zákonů v oblasti pojistných systémů- tj. invalidita, dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav dítěte a jeho neschopnost vykonávat z důvodu tohoto zdravotního stavu výdělečnou činnost, dočasné pracovní neschopnosti a potřeby ošetřování, žádosti o vyplácení nemocenského po uplynutí podpůrčí doby. V nepojistném systému posuzování zdravotního stavu se stanovením stupně závislosti pro účely příspěvku na péči, schopnosti orientace a pohyblivosti pro účely přiznání průkazu OZP, zdravotního stavu pro účely příspěvku na zvláštní pomůcku, posuzování osoby zdravotně znevýhodněné pro účely zákona o zaměstnanosti.

Požadavky:
- absolvování nejméně šestiletého prezenčního studia, které obsahuje teoretickou a praktickou výuku v akreditovaném lékařském magisterském studijním programu,
- členství v České lékařské komoře,
- získání specializované způsobilosti (v některém z oborů specializačního vzdělávání s výjimkou: hygiena a epidemiologie, klinická biochemie, lékařská genetika, lékařská mikrobiologie, patologie a soudní lékařství),
- absolvování certifikovaného kurzu pro posudkové lékařství zakončeného atestací z posudkového lékařství nejpozději do 3 let od zařazení na pracovní místo lékaře lékařské posudkové služby.

Zaměstnavatel nabízí:
- platové zařazení v 13. platové třídě (od 38.400,- Kč do 53.020,- Kč) podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění + 5.000,- Kč osobní příplatek + 1.000,- Kč zvláštní příplatek,
- 25 dní dovolené za kalendářní rok,
- 5 dní indispozičního volna (sick days).

Kontaktní telefon: 491 401 317, 491 401 354.
Pokud máte zájem o uvedenou pozici kontaktujte prosím Ing. Danu Wirtovou, ředitelku OSSZ Náchod, tel.: 491 401 317.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66570529
Zaměstnavatel:
Česká správa sociálního zabezpečení (00006963)
Kde budete pracovat:
Okresní správa sociálního zabezpečení
Kontaktní údaje:
Tel.: 491 401 317

Další nabídka práce podle lokality