Nabídka práce BARMAN/BARMANKA - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa BARMAN/BARMANKA v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel Jiří Komínek (12755567). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 300 Kč .

Pracovní pozice:
BARMAN/BARMANKA
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Číšníci a servírky
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
21 300 Kč
Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Kontaktní osoba pan Komínek Jiří, tel. 603 456 753. Místo výkonu práce: nám. T. G. Masaryka č.p. 108/5 Prostějov. Pracovní doba: Po-Ne v rozmezí 8:30-18:00 hod.
Náplň práce: obsluha hostů v restauraci

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66574991
Zaměstnavatel:
Jiří Komínek (12755567)
Jiří Komínek- provozovna, nám. T.G. Masaryka 108/5, Prostějov
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 456 753

Další nabídka práce podle lokality