Nabídka práce Programátor/ka CAM - Dobříš na Příbramsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROGRAMÁTOR/KA CAM v lokalitě Dobříš na Příbramsku přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2022 firma - zaměstnavatel Doosan Bobcat EMEA s.r.o. (26489201). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 31 000 Kč .

Pracovní pozice:
Programátor/ka CAM
Odvětví:
Informační technologie (volná místa na Příbramsku)
Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
01.03.2022
Mzda:
31 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pozice: programátor /ka CAM
OC
Náplň práce:o
- Programuje případně upravuje existující program pro výrobu svařence, nastavuje parametry svařování
- Při vývoji nových typů svařenců spolupracuje s vývojem a vyhodnocuje vyrobitelnost dílu ve svařovacím robotu
- V případě chybného svařování analyzuje problém, odstraňuje závadu na stroji nebo opravuje chybu programu.
- Předkládá návrhy na specifikaci a zpracování materiálu před robotickým svařováním
- Monitoruje a vyhodnocuje chybovost zařízení
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, svozová doprava, dotované stravování, penzijní připojištění
Nástup možný ihned. Mzda: 31 000,- Kč
Kontakt: Aleš Třešňák, e-mail: ales.tresnak@doosan.com, prace@doosan.com
První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-pá od 9:00 do 15:00, pá od 9:00 do 12:00 hod.
Místo výkonu práce: Doosan Bobcat EMEA s.r.o., provoz Dobříš, Dobříš

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66582774
Zaměstnavatel:
Doosan Bobcat EMEA s.r.o. (IČ: 26489201)
Kde budete pracovat:
Doosan Bobcat EMEA s.r.o., provoz Dobříš
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 182 972
E-mail: ales.tresnak@doosan.com

Prohlédnout dalších 1028 nabídek práce na Příbramsku