Nabídka práce MANAŽER / MANAŽERKA PRODEJE - Česká Skalice na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MANAŽER / MANAŽERKA PRODEJE v lokalitě Česká Skalice na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 04.07.2024 firma - zaměstnavatel Farmet a.s. (46504931). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
MANAŽER / MANAŽERKA PRODEJE
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.07.2024
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody příspěvek na: stravování, sdružování, životní pojištění atd.
Jízdní výhody
Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: manažer/manažerka prodeje hledá nové příležitosti na teritoriích; řídí zprostředkovatele a obchodní partnery na jednotlivých teritoriích; zpracovává návrhy smluv; hledá nové zprostředkovatele; navrhuje strategie pro jednotlivá teritoria; navrhuje marketingové plány a rozpočty na jednotlivá teritoria; sleduje konkurenci na jednotlivých teritoriích.

Požadavky: výhodou vzdělání v technickém nebo ekonomickém oboru; praxe na pozici obchodního manažera se zahraničním prodejem; výborná znalost minimálně ruského jazyka; velmi dobré komunikační, organizační a řídící schopnosti; samostatnost a zodpovědnost; ochota samostatně cestovat; znalost práce PC - MS Office.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na sdružování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na zdraví, jazykové kurzy a další.

Kontakt - Mgr. Kudrnovská, tel.: 491 450 128 (od 06:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: k.kudrnovska@farmet.cz (pro zaslání životopisu).

Místo výkonu práce: Jiřinková 276, 552 03 Česká Skalice.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Ruština (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66620412
Zaměstnavatel:
Farmet a.s. (46504931)
Kde budete pracovat:
Farmet a.s.
Česká Skalice na Náchodsku, Jiřinková 276
Kontaktní údaje:
Tel.: 491 450 128 (od 06:00 hod. do 14:30 hod.)
E-mail: k.kudrnovska@farmet.cz