Nabídka práce Senior programátor/ka PLC / vedoucí programátorů PLC - Mladá Boleslav

S novou nabídkou volného pracovního místa SENIOR PROGRAMÁTOR/KA PLC / VEDOUCÍ PROGRAMÁTORŮ PLC v lokalitě Mladá Boleslav přichází na pracovní trh ke dni 13.03.2024 firma - zaměstnavatel BenThor automation s.r.o. (03676234). Výše nabídnuté mzdy je 55 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Senior programátor/ka PLC / vedoucí programátorů PLC
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Vývojáři softwaru
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.03.2024
Mzda:
30 000 až 55 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce:
Pod Borkem č.p. 309
Čejetičky
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: e-mail: info@benthor.tech

Náplň práce:
- vedení týmu PLC programátorů
- komunikace s projektovými manažery
- komunikace se zákazníkem
- sledování ekonomické stránky projektu
- metodické vedení programátorů
- spolupráce při tvorbě nabídek
- programování automatizačních a výrobních zařízení

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ technického směru (nejlépe elektrotechnika)
- odpovídající praxi v oboru
- znalost programování PLC SIMATIC S7 ve STEP 7 a TIA Portal
- tvorba vizualizace
- znalost NJ nebo AJ
- flexibilita, ochota cestovat
- ŘP skupiny B

Zaměstnanecké výhody: Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v perspektivním oboru
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- práci na zajímavých projektech
- 5 týdnů dovolené
- finanční bonus při splnění cílů - 13. plat
- příspěvek na dojíždění, stravování a penzijní připojištění

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66627219
Zaměstnavatel:
BenThor automation s.r.o. (03676234)
Kde budete pracovat:
BenThor automation s.r.o.- pracoviště v MB
Kontaktní údaje:
Tel.: 326 211 161
E-mail: info@benthor.tech

Další nabídka práce podle lokality