Nabídka práce ŽELEZOBETONÁŘI - None

S novou nabídkou volného pracovního místa ŽELEZOBETONÁŘI v lokalitě None přichází na pracovní trh ke dni 03.03.2021 firma - zaměstnavatel Stagmont Česká republika s.r.o. (06884113). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 500 Kč .

Pracovní pozice:
ŽELEZOBETONÁŘI
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci
Počet volných míst:
10
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.03.2021
Mzda:
18 500 Kč
- Místo výkonu práce: D11 Hradec Králové - Smiřice
- PP na dobu určitou: 15.3.2021 - 12.6.2021
- Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, ochotu, samostatnost, schopnost práce ve výškách
- Náplň práce: výroba, montáž, demontáž bednění, osazení výztuže do železobetonových konstrukcí, vázání výztuže, betonáž, dokončování a vyhlazování povrchů betonových konstrukcí
- Uvítáme: zkušenost ze stavebního provozu, tesařské minimum; potřebné zaškolení zajistíme
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontaktní osoba: Barnóckyová Katarína, tel.: 702 810 662, e-mail: stagmont.cr@gmail.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66627693
Zaměstnavatel:
Stagmont Česká republika s.r.o. (06884113)
Kde budete pracovat:
D11 Hradec Králové - Smiřice - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 810 662
E-mail: stagmont.cr@gmail.com

Další nabídka práce podle lokality