Nabídka práce TECHNIK/TECHNIČKA MONTÁŽE - Ondratice na Prostějovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK/TECHNIČKA MONTÁŽE v lokalitě Ondratice na Prostějovsku přichází na pracovní trh ke dni 01.05.2024 firma - zaměstnavatel Cars Technology s.r.o. (29208980). Výše nabídnuté mzdy je 27 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
TECHNIK/TECHNIČKA MONTÁŽE
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici projektanti, konstruktéři
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.05.2024
Mzda:
24 000 až 27 000 Kč
životopisy zasílejte na e-mail: cars-technology@cars-technology.cz. Pracovní doba: 6:00-14:30

Náplň práce:
- samostatná montáž přepravníkových palet v souladu s výkresovou dokumentací
- občasné vyřizování reklamací u klientů v rámci ČR

Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání strojírenského zaměření - min. vyučen
- znalost čtení výkresové dokumentace - podmínkou
- manuální zručnost, praktický - praxe s ručním i elektrickým nářadím
- odpovědný přístup k práci
- schopný si samostatně organizovat práci
- schopný přinášet inovace a zlepšovací návrhy
- ochota podílet se na zkvalitňování práce napříč výrobou

Nabízíme Vám:
- práci v malém kolektivu, kde se všichni znají a nejsou pouhým osobním číslem
- pracovní dobu od pondělí do pátku, začínáme v 6 hod a končíme ve 14:30 hod
- práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti s pravidelnou výplatou
- služební automobil
- služební telefon

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66629975
Zaměstnavatel:
Cars Technology s.r.o. (29208980)
Kde budete pracovat:
Cars Technology s.r.o., Ondratice
Kontaktní údaje:
E-mail: cars-technology@cars-technology.cz

Další nabídka práce podle lokality