Nabídka práce Vývojový pracovník/pracovnice - výpočtář - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - VÝPOČTÁŘ v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 20.04.2022 firma - zaměstnavatel CoSiS s.r.o. (28277091). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vývojový pracovník/pracovnice - výpočtář
Odvětví:
Věda a výzkum (nabídky práce na Přerovsku)
Výroba a provoz (nabídky práce na Přerovsku)
Profesní zařazení:
Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
20.04.2022
Mzda:
33 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování - stravenkový paušál
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
analýza technických problémů pomocí metody konečných prvků - vytvoření a odladění výpočtového modelu - vyhodnocení a analýza výsledků - optimalizace, návrhy na zlepšení chování konstrukce - dokumentace výsledků, komunikace se zákazníkem

Požadujeme:
VŠ technického směru, strojní zaměření, aplikovaná mechanika - výhodou; ochotu učit se novým věcem; flexibilitu, samostatnost, cílevědomost, schopnost orientovat se v problému a navrhnout řešení; znalost některého z CAE programů - vítána; znalost angličtiny nebo němčiny

Nabízíme:
samostatnou, zodpovědnou a zajímavou práci při vývoji nových produktů s možností seberealizace a profesního rozvoje; stravenkový paušál

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@cosis.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 16,00hod.) na čísle 581 299 915 - pan Josef Klíma

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) - nebo Němčina

Reference:
66631069
Zaměstnavatel:
CoSiS s.r.o. (IČ: 28277091)
Kde budete pracovat:
CoSiS s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 581 299 915
E-mail: info@cosis.cz

Prohlédnout dalších 737 nabídek práce na Přerovsku