Nabídka práce OŠETŘOVATEL / OŠETŘOVATELKA DRŮBEŽE - Smiřice na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OŠETŘOVATEL / OŠETŘOVATELKA DRŮBEŽE v lokalitě Smiřice na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 25.01.2024 firma - zaměstnavatel MACH DRŮBEŽ a.s. (25981714). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 23 000 Kč .

Pracovní pozice:
OŠETŘOVATEL / OŠETŘOVATELKA DRŮBEŽE
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Chovatelé drůbeže
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.01.2024
Mzda:
23 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CZ-ISCO: 61220 Chovatelé drůbeže
- Místo výkonu práce: Drůbežárna Smiřice
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: krmení drůbeže, sběr vajev, třídění exportních vajec, úprava podestýlky
- Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál ve výši 75 Kč (zaměstnavatel přispívá 45 Kč), zvýhodněné zaměstnanecké ceny na naše výrobky, věrnostní odměna za odpracované roky ve firmě (vyplácí se před Vánoci, tzv. 13. plat), odměna při životních jubileích, odměna za odpracované turnusy, fondy pracovních hodin, vánoční večírek s vánočním kaprem
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: pí Beranová, Ing. Albrecht, tel.: 734 795 416, 737 261 762

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66637545
Zaměstnavatel:
MACH DRŮBEŽ a.s. (25981714)
Kde budete pracovat:
MACH DRŮBEŽ a.s.: pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 795 416, 737 261 762