Nabídka práce OBSLUHA CNC STROJŮ - Nové Město nad Metují na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA CNC STROJŮ v lokalitě Nové Město nad Metují na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 03.04.2024 firma - zaměstnavatel ZBA Ferokov s.r.o. (45195455). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 22 000 Kč .

Pracovní pozice:
OBSLUHA CNC STROJŮ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
03.04.2024
Mzda:
22 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody mimořádné odměny, mobilní služby vč. dat. služeb, atd.
Podnikové stravování příspěvek na stravu s možností stravování přímo ve firmě
Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.
Základní hrubá měsíční mzda OD 22.000 Kč DO - dle dohody a zkušeností.

Náplň práce: upínání nástrojů, polotovarů a obrobků; měření a kontrola obrobků a ukládání do beden; celkový dohled nad pracovištěm.

Požadavky: vyučení nebo maturita v daném strojírenském oboru; znalost práce s měřidly; orientace ve výkresové dokumentaci; manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, technické myšlení.

Zaměstnanecké výhody: stálá práce ve stabilním rodinném prostředí, mimořádné odměny, nadstandardní ohodnocení v závislosti na kvalitě odvedené práce, pohodový a přátelský kolektiv, mobilní služby vč. dat. služeb, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu s možností stravování přímo ve firmě, podpora a zajištění dalšího vzdělávání s možností rozšíření kvalifikace.

Kontakt - Bc. Kubečková Jitka, tel.: 607 913 024 (od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: kubeckovaj@zba.cz (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Jiné manuální zručnost

Reference:
66639110
Zaměstnavatel:
ZBA Ferokov s.r.o. (45195455)
Kde budete pracovat:
ZBA Ferokov s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 607 913 024 (od 07:00 hod. do 15:00 hod.)
E-mail: kubeckovaj@zba.cz