Nabídka práce BRUSIČ / BRUSIČKA - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa BRUSIČ / BRUSIČKA v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 29.04.2021 firma - zaměstnavatel Gumokov, a.s. (00012131). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 26 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
BRUSIČ / BRUSIČKA
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.04.2021
Mzda:
24 000 až 26 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
KOMPLETACE VÝROBKŮ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný dle dohody (ihned), práce na 1 směnu (8 hodinové směny pondělí - pátek)
- Náplň práce : broušení gumy na kulato, obsluha strojů, práce na brusce a frézce
- Požadavky: vyučení v technickém oboru, zkušenost s broušením výhodou
- Nabízíme: stabilní zaměstnání, příplatky ke mzdě, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky a další zamětnanecké benefity (vstup do bazénu)
- V případě zájmu nás můžete kontaktovat telefonicky (Kdy: pondělí - pátek, 6.00 h. - 14.00 h.), emailem nebo osobně (Místo: Ak. Bedrny 531/8 a, Hradec Králové, Kdy: pondělí - pátek, 6.00 14.00 h.)
- Kontaktní osoba: p. Lukáš Markgraf, tel. č.: 495 753 255, 603 569 123, e-mail: lukas.markgraf@trelleborg.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
66657409
Zaměstnavatel:
Gumokov, a.s. (00012131)
Kde budete pracovat:
Gumokov, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 495 753 255, 603 569 123
E-mail: lukas.markgraf@trelleborg.com

Další nabídka práce podle lokality