Nabídka práce POKRÝVAČ / POKRÝVAČKA - Olešnice na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa POKRÝVAČ / POKRÝVAČKA v lokalitě Olešnice na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 17.05.2021 firma - zaměstnavatel AVERYDAILY s.r.o. (09359851). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
POKRÝVAČ / POKRÝVAČKA
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Pokrývači
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.05.2021
Mzda:
30 000 až 45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CZ-ISCO: 71210 Pokrývači
- Místo výkonu práce: Olešnice č.p. 7
503 51 Chlumec nad Cidlinou
- PP na dobu neurčitou, nástup 12.5.2021
- ŘP sk. B výhodou
- Náplň práce: plechové i betonové laťování, pokládka krytiny
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (8 - 18), kontatkní osoba: Faltýnek, tel.: 602 400 290

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66666262
Zaměstnavatel:
AVERYDAILY s.r.o. (09359851)
Kde budete pracovat:
AVERYDAILY s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 400 290