Nabídka práce PRACOVNÍK / PRACOVNICE V ZAHRADNICTVÍ - Lovčice na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK / PRACOVNICE V ZAHRADNICTVÍ v lokalitě Lovčice na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 08.06.2021 firma - zaměstnavatel Ing . Pavel Nejedlo (14990776). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 15 200 Kč .

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK / PRACOVNICE V ZAHRADNICTVÍ
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Pomocní pracovníci v zahradnictví
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.06.2021
Mzda:
15 200 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CZ-ISCO: 92140 Pomocní pracovníci v zahradnictví
- Místo výkonu práce: Lovčice č.p. 30
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.7.2021
- Náplň práce: práce ve skleníku a na poli (pletí, výsevy, pikování, sázení)
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontaktní osoba: Nejedlo Pavel Ing., tel.: 736 654 952, 607 939 671, e-mail: lukonbulbs@mybox.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66679220
Zaměstnavatel:
Ing . Pavel Nejedlo (14990776)
Kde budete pracovat:
Ing . Pavel Nejedlo
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 654 952, 607 939 671
E-mail: lukonbulbs@mybox.cz