Nabídka práce Čalouník / čalounice - Dobruška na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ČALOUNÍK / ČALOUNICE v lokalitě Dobruška na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel JECH CZ s.r.o. (25930818). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
Čalouník / čalounice
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Čalouníci nábytku
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
27 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody vzdělávání, příspěvek na dovolenou, příspěvek na závodní stravování
Kontakt zasláním životopisu na e-mail info@jech.cz, telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 16:00 hodin nebo osobně po předchozí domluvě.
Požadujeme:
- manuální zručnost, smysl pro přesnost.
Náplň práce:
- čalounické práce v oblasti výroby čalouněného nábytku (sedací soupravy, křesla, židle).
Nabízíme:
- práci na HPP na dobu neurčitou, příjemné pracovní prostředí
- zajímavou tvůrčí práci, motivující mzdové podmínky
- zaměstnanecké benefity, vzdělávání, týden dovolené navíc
- příspěvek na dovolenou, příspěvek na závodní stravování
- nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66693877
Zaměstnavatel:
JECH CZ s.r.o. (25930818)
Kde budete pracovat:
JECH CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 494 629 251
E-mail: info@jech.cz