Nabídka práce Operátor / operátorka výroby - obsluha CNC strojů - Bohdašín na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY - OBSLUHA CNC STROJŮ v lokalitě Bohdašín na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel JIPAM CNC s.r.o. (27544818). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Operátor / operátorka výroby - obsluha CNC strojů
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
32 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody 3 dny indispozičního volna, stravenky
Jízdní výhody
Podnikové stravování
Zvláštní prémie náborový příspěvek 10 tis. Kč (po zkušební době)
Kontakt osobně, telefonicky od 8 do 14 hodin nebo e-mailem pavlina.cohornova@jipam.cz.
Požadujeme:
- praxe v oboru výhodou (ne podmínkou)
- řidičský průkaz skupiny B
- vysoké pracovní nasazení, pečlivost, svědomitost
- výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- obsluha CNC strojů
- plnění pracovních postupů u daného pracoviště a plnění kapacit
- údržba daného pracoviště v rámci pracovní kompetence
- odpovědnost za provozuschopnost a pořádek daného pracoviště.
Nabízíme:
- pracovní doba na dobu určitou se zkušební dobou s možností prodloužení
- mzdové ohodnocení dle nabízené pracovní pozice (bude sděleno při osobním pohovoru)
- možnost rozšíření kvalifikace - školení v rámci pracovní pozice
- stabilní pracovní zázemí a dobrý pracovní kolektiv
- příspěvek na dopravu, 20 dní dovolené a 3 dny indispozičního volna, stravenky
- příspěvek za plný fond pracovní doby, závodní stravování aj.
- náborový příspěvek 10.000 Kč po zkušební době.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66695939
Zaměstnavatel:
JIPAM CNC s.r.o. (27544818)
Kde budete pracovat:
JIPAM CNC s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 317 166
E-mail: pavlina.cohornova@jipam.cz

Další nabídka práce podle lokality