Nabídka práce Řidič / kurýr - Klatovy

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ / KURÝR v lokalitě Klatovy přichází na pracovní trh ke dni 16.04.2024 firma - zaměstnavatel JD autodoprava, s.r.o. (06069134). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Řidič / kurýr
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
16.04.2024
Mzda:
25 000 až 40 000 Kč
Náplň práce: doručování a vyzvedávání zásilek pro depo GLS Klatovy
Požadujeme: ŘP sk.B, znalost řízení dodávky, může být vyžadován výpis z rejstříku trestů, odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, SPOLEHLIVOST, orientační schopnosti, komunikační dovednosti
Mzda: až Kč 40.000,- čistého / dle výkonu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B znalost řízení dodávky

Reference:
66696624
Zaměstnavatel:
JD autodoprava, s.r.o. (06069134)
Kde budete pracovat:
Depo GLS Klatovy
Kontaktní údaje:
Tel.: 607 923 520