Nabídka práce Lešenáři - Čáslav na Kutnohorsku

S novou nabídkou volného pracovního místa LEŠENÁŘI v lokalitě Čáslav na Kutnohorsku přichází na pracovní trh ke dni 06.11.2023 firma - zaměstnavatel Realitní a stavební společnost s.r.o. (41432037). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
Lešenáři
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Lešenáři
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.11.2023
Mzda:
25 000 Kč
Požadujeme: zodpovědnost, samostatnost, dobrý zdravotní stav, kladný vztah k práci.
Náplň práce: realizace stavebních zakázek.
Zaměstnavatel zajistí denní dopravu na pracoviště a zpět.
Nabízíme: stravenky.
V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: případně celá ČR.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66704810
Zaměstnavatel:
Realitní a stavební společnost s.r.o. (41432037)
Kde budete pracovat:
Realitní a stavební společnost s.r.o. P
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 453 130; 327 316 331
E-mail: info@realitnicaslav.cz