Nabídka práce Technici výměny forem - Čáslav na Kutnohorsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICI VÝMĚNY FOREM v lokalitě Čáslav na Kutnohorsku přichází na pracovní trh ke dni 27.07.2021 firma - zaměstnavatel Ljunghall s.r.o. (27228967). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Technici výměny forem
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici technologové, normovači
Počet volných míst:
3
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
27.07.2021
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Jízdní výhody
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
Co vás čeká:
Na této pozici bude Vaším úkolem především seřizování licích strojů dle požadavků výroby a nasazování nástrojů a forem na lisy v turnusovém směnném 12hodinovém režimu.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- vzdělání technického směru a praxe na stejné nebo obdobné pozici výhodou,
- samostatnost, pečlivost.
Co vám můžeme nabídnout:
- stabilní zázemí nadnárodní společnosti,
- práci s nejmodernějšími technologiemi,
- pět týdnů dovolené,
- příspěvek na dojíždění,
- příspěvek na penzijní/životní pojištění,
- dotované závodní stravování,
- benefitní cafeteria 4000,-/rok,
- zvýhodněný zaměstnanecký tarif od T-Mobile,
- interní akce,
- odměna za doporučení nového zaměstnance až 10 000,-Kč.

V případě zájmu pište na uvedený email.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66706170
Zaměstnavatel:
Ljunghall s.r.o. (27228967)
Kde budete pracovat:
Ljunghall s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: Monika.Konecna@ljunghall.com