Nabídka práce datový analytik/datová analytička - Litoměřice

S novou nabídkou volného pracovního místa DATOVÝ ANALYTIK/DATOVÁ ANALYTIČKA v lokalitě Litoměřice přichází na pracovní trh ke dni 23.03.2022 firma - zaměstnavatel Ministerstvo obrany (60162694). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 55 000 Kč .

Pracovní pozice:
datový analytik/datová analytička
Odvětví:
Informační technologie (volná místa na Litoměřicku)
Profesní zařazení:
Návrháři a správci databází
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.03.2022
Mzda:
55 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- řešení úloh spojených se zpracováním rozsáhlých datových sad
- návrh a realizace datových vizualizací a dashboardů

Očekáváme:
- vysokoškolské vzdělání v oboru informačních technologií
- znalost nebo chuť se naučit modertní technologie využívané při zpracování dat (SQL, Oracle, MongoDB, Hadoop, ElasticSearch, Kafka)
- samostatnost, komunikativnost, důslednost, schopnost týmové spolupráce;
- praxe v oboru vítána

Nabízíme:
- 25 dní dovolené;
- příspěvek na dopravu;
- příspěvek na stravování;
- výkonnostní odměny;
- možnost dalšího vzdělávání

Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
66709450
Zaměstnavatel:
Ministerstvo obrany (IČ: 60162694)
Kde budete pracovat:
Ministerstvo obrany, Měřičský ústav Litoměřice
Kontaktní údaje:
E-mail: novosadova@mtit.org

Prohlédnout dalších 511 nabídek práce na Litoměřicku