Nabídka práce Operátor / operátorka pořezu dřevní hmoty - Třebešov na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR / OPERÁTORKA POŘEZU DŘEVNÍ HMOTY v lokalitě Třebešov na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 08.04.2024 firma - zaměstnavatel MATRIX a.s. (25947672). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Operátor / operátorka pořezu dřevní hmoty
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
08.04.2024
Mzda:
22 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody příspěvky na penzijní připojištění, 13.plat, výhodné mobilní tarify
Podnikové stravování
Kontakt zasláním strukturovaného životopisu s průvodním dopisem na adresu kariera@matrix-as.cz.
Požadujeme:
- SOU
- technické myšlení, aktivní přístup, flexibilitu
- znalost průmyslové výpočetní techniky výhodou - nastavování parametrů a řízení výroby v PC
- zkušenosti z dřevařského a lesnického odvětví výraznou výhodou
- spolehlivost, loajalitu, zodpovědnost
- komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu
- chuť učit se nové věci a profesně se vyvíjet
- výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- obsluha strojních zařízení/operačních velínů
- nastavování parametrů a řízení výroby v PC.
Nabízíme:
- práce se špičkovými technologiemi v příjemném, dynamickém kolektivu
- vzdělávání a možnost odborného růstu
- zázemí silné, stabilní, ryze české stabilní společnosti, personální jistotu
- dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, levnější elektřina
- výhodné tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky, 13. plat, 5 týdnů dovolené
- motivující systém odměňování - základní mzda 22 tis. Kč je měsíčně navyšována o prémie za výkon, cílová měsíční odměna na této pozici je 35 tis. Kč.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66713907
Zaměstnavatel:
MATRIX a.s. (25947672)
Kde budete pracovat:
MATRIX a.s.
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@matrix-as.cz

Další nabídka práce podle lokality