Nabídka práce Pracovník elektroúdržby - elektrikář - Pelhřimov

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK ELEKTROÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ v lokalitě Pelhřimov přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel Produktion Sito s.r.o. (26094720). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovník elektroúdržby - elektrikář
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Pelhřimovsku)
Služby (volná místa na Pelhřimovsku)
Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 25 dní dovolené
Zvláštní prémie náborový příspěvek 5 000,-Kč, 13. a 14. plat, po zapracování navýšení mzdy
Podnikové stravování
Jiné výhody mzda dle praxe a zkušeností
Požadujeme: vyučení v oboru elektro, vyhláška 50/1978 Sb. výhodou, manuální zručnost, znalost měření elektrických veličin, 3 roky praxe výhodou, orientace v elektro - technické dokumentaci, samostatnost, flexibilita a ochota učit se novým věcem, znalost systému Siemens Simatic výhodou.

Náplň práce: seřizování strojů ve výrobě, montáž a stavba nových strojů a automatických linek, diagnostika a řešení elektrotechnických závad.

Kontakt možný telefonicky nebo emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC - jiné znalost systému Siemens Simatic výhodou
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. vyučení v oboru elektro, znalost vyhl. výh., orient. v elektrotechn. dokumentaci
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné manuální zručnost, znalost měření el. veličin, 3 roky praxe výh., samostatnost

Reference:
66729966
Zaměstnavatel:
Produktion Sito s.r.o. (IČ: 26094720)
Kde budete pracovat:
Produktion Sito s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 565652202
E-mail: hana.hanova@sito.de

Prohlédnout dalších 883 nabídek práce na Pelhřimovsku