Nabídka práce Referent/ka pro odbyt a logistiku - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENT/KA PRO ODBYT A LOGISTIKU v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 21.02.2024 firma - zaměstnavatel K a S, s.r.o. (49815334). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Referent/ka pro odbyt a logistiku
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní referenti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.02.2024
Mzda:
30 000 až 45 000 Kč
Náplň práce: administrativa odbytu, správa objednávek, tvorba nabídek, logistika.
Požadujeme vzdělání SŠ technického nebo ekonomického směru; organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování
Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v přátelském kolektivu, motivační odměňování, další výhody dle výsledků
Životopisy prosím zasílejte na e-mail: prace@kas.cz, do subjektu prosím uveďte "Referent/ka odbytu".

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
66730044
Zaměstnavatel:
K a S, s.r.o. (49815334)
Kde budete pracovat:
K a S, s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: prace@kas.cz