Nabídka práce Obsluha průmyslových robotů - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA PRŮMYSLOVÝCH ROBOTŮ v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 13.01.2022 firma - zaměstnavatel MATEX PM, s.r.o. (26390906). Výše nabídnuté mzdy je 34 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obsluha průmyslových robotů
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
13.01.2022
Mzda:
25 000 až 34 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 25 dní dovolené
Jiné výhody Stravenkový paušál
Náplň práce: Kalení, navařování a svařování pomocí robotického systému vybaveného laserem. Manipulace s dílci (VZV, dálkově ovládaný most. jeřáb), balení hotových zakázek, nárazově drobné zámečnické práce. Požadavky: loajalita, odpovědný a poctivý přístup k práci, pečlivost, zaměření na splnění úkolu, schopnost pracovat v týmu, chuť učit se, technické myšlení, čtení v technických výkresech (výkresy strojních součástí a nástrojů), manuální zručnost. Svářečské kvalifikace, příp. vazačský či jeřábnický průkazy, alespoň základní znalosti o tepelném zpracování ocelí jsou vítány, ale nejsou podmínkou. Vše naučíme. Nabízíme: zajímavá a různorodá práce s nejnovějšími technologiemi, přátelský kolektiv, stravenkový paušál, 25 dní dovolené. 1. rok smlouva na dobu určitou v délce trvání jednoho roku, pak po vzájemné dohodě na neurčito. Jsme rodinná firma s menším kolektivem a cílem je stabilní a sehraný kolektiv, nikoliv fluktuace zaměstnanců. V případě zájmu a prokázání i organizačních schopností je zde možnost kariérního růstu - řízení chodu výroby.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Jiné Čtení technických výkresů, technické myšlení.

Reference:
66734459, (Kontaktní pracoviště Plzeň)
Zaměstnavatel:
MATEX PM, s.r.o. (IČ: 26390906)
Kde budete pracovat:
MATEX PM, s.r.o. - 001
Kontaktní údaje:
Tel.: 371707213
E-mail: muzikova@matexpm.com