Nabídka práce PROJEKTANT / PROJEKTANTKA a REALIZÁTOR / REALIZÁTORKA AUTOMATIZACE (s programováním PLC) - Česká Skalice na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTANT / PROJEKTANTKA A REALIZÁTOR / REALIZÁTORKA AUTOMATIZACE (S PROGRAMOVÁNÍM PLC) v lokalitě Česká Skalice na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel Farmet a.s. (46504931). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

PROJEKTANT / PROJEKTANTKA a REALIZÁTOR / REALIZÁTORKA AUTOMATIZACE (s programováním PLC)
Odvětví:
Výroba a provoz
Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
35 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody příspěvek na dopravu
Dovolená navíc
Jiné výhody příspěvek na stravování, sdružování, životní pojištění a zdraví atd.
Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: řídí a vykonává projekční činnosti a činnosti související s realizací technologií a dodávek jednotlivých strojů; vypracovává projektovou dokumentaci elektro všech stupňů a dokumentaci k jednotlivým strojům; řídí a koordinuje realizaci jednotlivých akcí; provádí a řídí inženýrské činnosti; zpracovává nabídky TZS a poptává dodavatele elektro, vyhodnocuje nabídky; sleduje a vyhodnocuje užitné vlastnosti a provozní spolehlivost navržených vyráběných strojů a zařízení, navrhuje inovace; průběžně sleduje a vyhodnocuje technický vývoj konkurenčních výrobků; zpracovává programové vybavení řídících systémů.

Požadavky: vzdělání SŠ nebo VŠ elektro; projektování elektro - e-plan a programování PLC; uživatelská znalost MS Office; teoretické i praktické znalosti elektro; výhodou zkušenost s vedením montáží; znalost AJ nebo RJ výhodou; řidičský průkaz sk. B; praxe na obdobné pozice velkou výhodou; samostatnost, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, časová flexibilita, související věci.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou práci pro významnou českou strojírenskou společnost, skvělý pracovní tým, flexibilní pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na sdružování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na zdraví, jazykové kurzy a další.

Kontakt - Mgr. Kudrnovská Kateřina, tel.: +420 770 100 962 (od 06:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: k.kudrnovska@farmet.cz (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS Office
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné vzdělání SŠ nebo VŠ elektro; projektování elektro - e-plan a programování PLC

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66735164
Zaměstnavatel:
Farmet a.s. (46504931)
Kde budete pracovat:
Farmet a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 770 100 962 (od 06:00 hod. do 14:30 hod.)
E-mail: k.kudrnovska@farmet.cz