Nabídka práce Sales manager - Morašice na Chrudimsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SALES MANAGER v lokalitě Morašice na Chrudimsku přichází na pracovní trh ke dni 09.06.2022 firma - zaměstnavatel Penzion Bačalský mlýn, s.r.o. (09044973). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Sales manager
Odvětví:
Služby (volná místa na Chrudimsku)
Management (volná místa na Chrudimsku)
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Chrudimsku)
Profesní zařazení:
Ostatní řídící pracovníci v oblasti ubytovacích služeb
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
09.06.2022
Mzda:
20 000 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Morašice u Chrudimě
Řidičský průkaz skupiny B
Anglický nebo německý jazyk
Příjemné vystupování, komunikativnost slovem i písmem včetně sociálních sítí, spolehlivost, loajálnost, cílevědomost, organizační schopnosti, ekonomické znalosti.
Náplň práce: Zajištění obsazenosti wellness, školícího střediska, ubytování; prezentace firmy ve spolupráci s vedením firmy, vytváření pozitivní image, vyhledávání a oslovování potencionálních klientů, organizace společenských akcí ve spolupráci s provozní penzionu.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Telefon, práce v příjemném prostředí v nově vybudované budově s wellness, která je součástí penzionu, podíl na hospodářských výsledcích firmy, možnost poskytnutí přechodného ubytování v resortu, sleva na stravování, sleva na využívání wellness, podpora vzdělávání v oboru

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 9 do 19 hod. nebo na e-mailové adrese.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66739422
Zaměstnavatel:
Penzion Bačalský mlýn, s.r.o. (IČ: 09044973)
Kde budete pracovat:
Penzion Bačalský mlýn, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 776 876 612
E-mail: rafout@centrum.cz

Prohlédnout dalších 997 nabídek práce na Chrudimsku