Nabídka práce Hlavní účetní - Linhartice na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa HLAVNÍ ÚČETNÍ v lokalitě Linhartice na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 12.07.2022 firma - zaměstnavatel Plastic Parts & Technology s.r.o. (25971689). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Hlavní účetní
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Svitavsku)
Finance (nabídky práce na Svitavsku)
Profesní zařazení:
Účetní všeobecní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.07.2022
Mzda:
35 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: Jaké úkoly, činnosti na Vás čekají? samostatné vedení účetnictví
zpracování účetní závěrky, účtování a kontrola faktur, měsíční, čtvrtletní a roční závěrky,
komunikace s daňovými poradci, fin. úřadem a ostat. orgány státní správy, zodpovědnost za veškeré náležitosti související s daňovými povinnostmi společnosti a správou všech daní,
převody, kontakty s bankami, platební styk
DALŠÍ POŽADAVKY: Jaké znalosti, zkušenosti byste měla mít? min. SŠ vzdělání (ekonomická oblast), pečlivost, praxe na pozici samostatné účetní, dobrá znalost podvojného účetnictví a daň. předpisů, znalost firemních účetních IT systémů, zodpovědnost, trestní bezúhonnost
NABÍZÍME: PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, moderní pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, osobní přístup, odpovídající fin. ohodnocení, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66740399
Zaměstnavatel:
Plastic Parts & Technology s.r.o. (IČ: 25971689)
Kde budete pracovat:
Plastic Parts & Technology s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 187 634
E-mail: anita.reissausova@pptechnology.cz

Prohlédnout dalších 952 nabídek práce na Svitavsku