Nabídka práce Administrativní podpora - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PODPORA v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 21.01.2022 firma - zaměstnavatel ORAI SYSTEMS s.r.o. (09691260). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 18 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Administrativní podpora
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Ostravsku)
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
21.01.2022
Mzda:
10 500 až 18 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: e-mailem info@orai.cz

Náplň práce:

- Komunikace se zákazníky a dodavateli
- Správa dat v databázi dodavatelů a odběratelů
- Spolupráce s kolegy napříč společností
- Administrativní agenda, vytváření a evidence produktů v
- Sledování korespondence se zákazníky (e-mail, pošta)

Požadujeme

- Analytické schopnosti, pečlivost
- Chuť učit se novým věcem
- Pozitivní přístup k práci
- Samostatnost a flexibilitu
- Schopnost efektivního a logického myšlení - výhodou
- Znalost práce s PC (MS Office), internet a sociální sítě
- Zkušenost s účetními systémy (POHODA, PREMIER...) - výhodou
- Jazyková znalost PJ / AJ / NJ - výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B - výhodou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta

Reference:
66742005
Zaměstnavatel:
ORAI SYSTEMS s.r.o. (IČ: 09691260)
Kde budete pracovat:
ORAI SYSTEMS s.r.o. Ostrava
Kontaktní údaje:
E-mail: info@orai.cz

Prohlédnout dalších 1890 nabídek práce na Ostravsku