Nabídka práce Pracovník/nice marketingu - Chabařovice na Ústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/NICE MARKETINGU v lokalitě Chabařovice na Ústecku přichází na pracovní trh ke dni 13.01.2022 firma - zaměstnavatel ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. (25025589). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovník/nice marketingu
Profesní zařazení:
Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.01.2022
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Náplň práce: - Marketingová spolupráce s obchodním oddělením, marketingové kampaně, grafické zpracování marketingových podkladů, výběrových řízení a dalších prodejních aktivit - Každý Váš názor a podnět ke zlepšení bude mít svoji důležitost - Podílení se na strategii společnosti, tvorby jejich budoucnosti a cílené prezentace - Vést obchodní administrativu a běžné kancelářské práce - Sledovat a plnit zákaznické/dodavatelské požadavky Požadujeme: vzdělání v marketingu nebo příbuzném oboru výhodou -Praxe v online marketingu, nebo ve světě e-commerce -Znalosti Google Ads, Sklik, Business Manager, analytics, digital strategy nebo content management -Kretaivní myšlení a grafické schopnosti pro vytvoření emailových a jiných kampaní, Adobe Illustrator, Corel Draw, Photoshop aj. Nabízíme: Adekvátní finanční ohodnocení kopírující tvé dosavadní zkušenosti a současné výsledky, Každý tvůj názor a podnět ke zlepšení bude mít svoji důležitost. Podílení se na strategii společnosti, tvorby jejich budoucnosti a cílené prezentace. Příspěvek na životní a penzijní pojištění, firemní akce, sick days, stravné, mobilní telefon, Kontakt: na e-mail.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66744093, (Kontaktní pracoviště Ústí nad Labem)
Zaměstnavatel:
ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. (IČ: 25025589)
Kde budete pracovat:
ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 605235977
E-mail: prace@zdemar.cz