Nabídka práce Skladový manipulant / Skladová manipulantka - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADOVÝ MANIPULANT / SKLADOVÁ MANIPULANTKA v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 01.11.2023 firma - zaměstnavatel Geis CZ s.r.o. (44567359). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Skladový manipulant / Skladová manipulantka
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.11.2023
Mzda:
20 000 až 25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
83443 Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
ZamK
Kontakt osobně každý Pátek 9-10 hod. na adrese pracoviště, e-mailem zdenka.jancikova@geis.cz, telefonicky 724 451 840.

Náplň práce: Manipulace se zbožím, vychystávání podle skeneru, balení zásilek a příprava k expedici, včetně nákladky
Požadujeme zkušenost s řízením VZV
Pracovní doba: 6 - 14,30 hod.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, kafeterie, Multisport karta, roční odměny.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66749859
Zaměstnavatel:
Geis CZ s.r.o. (44567359)
Kde budete pracovat:
Geis CZ s.r.o., Ostrava - Poruba
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 451 840
E-mail: zdenka.jancikova@geis.cz