Nabídka práce OSTATNÍ UKLÍZEČI / UKLÍZEČKY A POMOCNÍCI / POMOCNICE - (Okres Hradec Králové)

S novou nabídkou volného pracovního místa OSTATNÍ UKLÍZEČI / UKLÍZEČKY A POMOCNÍCI / POMOCNICE v lokalitě (Okres Hradec Králové) přichází na pracovní trh ke dni 19.09.2023 firma - zaměstnavatel FinPrioritaas, s.r.o. (09657622). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 15 500 Kč .

Pracovní pozice:
OSTATNÍ UKLÍZEČI / UKLÍZEČKY A POMOCNÍCI / POMOCNICE
Odvětví:
Služby
Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.09.2023
Mzda:
15 500 Kč
Náplň práce: úklid kancelářských prostor, bytových jednotek, rodinných domu, pomocné práce na zahradě, úklid venkovních prostor
- Požadujeme: pracovitost, zodpovědnost, ukrajinský jazyk výhodou
- V případě zájmu se můžete dostavit osobně na sídlo společnosti Bieblova 1110/1b, Hradec Králové 500 03, každé pondělí od 7.30 - 8.30hod. nebo nás můžete kontaktovat emailem na adresu: finprioritaassro@seznam.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Jiné pracovitost, zodpovědnost

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66752799
Zaměstnavatel:
FinPrioritaas, s.r.o. (09657622)
Kde budete pracovat:
FinPrioritaas, s.r.o.- pracoviště:
Kontaktní údaje:
E-mail: finprioritaassro@seznam.cz