Nabídka práce Obchodní referent/ka - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ REFERENT/KA v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 11.03.2022 firma - zaměstnavatel Lillian Vassago s.r.o. (02676133). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 26 000 Kč .

Pracovní pozice:
Obchodní referent/ka
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce v Plzni)
Profesní zařazení:
Obchodní referenti
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
11.03.2022
Mzda:
26 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
prezentace a prodej zboží, komunikace s obchodními partnery v České, Turecké, Slovenské,
Bulharské a Rumunské republice, obchodní cesty do výše uvedených zemí, uzavírání smluv a realizace zakázek, jednání s orgány celní správy a úřady výše uvedených zemí, zajišťování přepravy dovozních a vývozních zásilek, péče o stávající i nové klienty.
Požadavky:
výborná znalost turečtiny, angličtiny, orientace na tureckém trhu se zlatem, zkušenosti s obchodem se šperky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66755455
Zaměstnavatel:
Lillian Vassago s.r.o. (IČ: 02676133)
Kde budete pracovat:
Lillian Vassago s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: info@lillianvassago.cz

Prohlédnout dalších 1734 nabídek práce v Plzni