Nabídka práce Odborný ředitel/ka - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa ODBORNÝ ŘEDITEL/KA v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 08.11.2023 firma - zaměstnavatel Liberty Ostrava a.s. (45193258). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 90 000 Kč .

Pracovní pozice:
Odborný ředitel/ka
Odvětví:
Výroba a provoz
Management
Profesní zařazení:
Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
08.11.2023
Mzda:
90 000 Kč
13211 Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě
ZamK
Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem kamil.kret@libertysteelgroup.com, telefonicky Po-Pá 8-16 hod. na č. 725 650 377.

Náplň práce:
- organizuje, řídí a koordinuje vybrané výrobní a obslužné závody,
- zodpovídá za strategii rozvoje, stanovování a plnění cílů vybraných výrobních a obslužných závodů hutní výroby,
- zodpovídá za výrobní výsledky vybraných závodů,
- navrhuje a prosazuje efektivní finanční politiku, optimalizuje náklady svěrené oblasti,
- navrhuje investiční strategii, implementuje nové projekty.

Požadovaný profil:
Min. 2 roky praxe na obdobné pozici, min. 10 let praxe v prostředí hutního průmyslu, výborná znalost procesů hutní výroby, zkušenost s vedením lidí, min. Bc. vzdělání technického zaměření, znalost ruského/ukrajinského jazyka.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66755730
Zaměstnavatel:
Liberty Ostrava a.s. (45193258)
Kde budete pracovat:
Liberty Ostrava a.s.,
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 650 377
E-mail: kamil.kret@libertysteelgroup.com