Nabídka práce Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU PEČIVA, ČOKOLÁDY A CUKROVINEK v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 10.01.2024 firma - zaměstnavatel PEKÁRNA HRUŠKA, spol. s r.o. (27772292). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je přinejmenším 23 400 Kč .

Pracovní pozice:
Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek
Odvětví:
Výroba a provoz
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
10.01.2024
Mzda:
23 400 Kč
81602 Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek
ZamK
Předem volat od 9:00 - 11:00 hod. a domluvit si schůzku na tel. č. 596 948 452.

12-ti hodinové denní a noční směny.
Nutná fyzická zdatnost, práce ve stoje. Dobrý zdravotní stav.
Pracovní náplň: Manipulace s vyrobeným zbožím, skládání vyrobeného zboží do přepravek.
Praxe na obdobné pozici výhodou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66755733
Zaměstnavatel:
PEKÁRNA HRUŠKA, spol. s r.o. (27772292)
Kde budete pracovat:
PEKÁRNA HRUŠKA, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 596 948 452
E-mail: magdalena.zavodska@hruska.info

Další nabídka práce podle lokality