Nabídka práce ROZPOČTÁŘ-KA / PŘÍPRAVÁŘ-KA STAVEB - Opava

S novou nabídkou volného pracovního místa ROZPOČTÁŘ-KA / PŘÍPRAVÁŘ-KA STAVEB v lokalitě Opava přichází na pracovní trh ke dni 19.12.2022 firma - zaměstnavatel POHL cz, a.s. (25606468). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ROZPOČTÁŘ-KA / PŘÍPRAVÁŘ-KA STAVEB
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Opavsku)
Finance (nabídky práce na Opavsku)
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.12.2022
Mzda:
21 800 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody 25 dní dovolené, Free-day, karta benefit plus, příspěvek na stravné, mobil, PC
*KO: Weissová Jana, tel. 553 622 810. Životopis, prosím, zasílejte na email: weissova@pohl.cz Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání stavebního směru, orientace v PD, znalost technologických postupů u VHS a PS, znalost práce s MS Office (Word, Excel, Outlook), řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost.
Výhodou: znalost rozpočtového programu KROS, autorizace.
Náplň práce: tvorba cenových nabídek a rozpočtů, příprava staveb, komunikace s dodavateli.
Pracovní doba od 7:00 do 15:30 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66756519
Zaměstnavatel:
POHL cz, a.s. (25606468)
Kde budete pracovat:
POHL cz, a.s., odštěpný závod Opava
Kontaktní údaje:
E-mail: weissova@pohl.cz

Prohlédnout dalších 584 nabídek práce na Opavsku