Nabídka práce Strojní zámečník (kotlář) - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJNÍ ZÁMEČNÍK (KOTLÁŘ) v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 05.01.2024 firma - zaměstnavatel VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s. (06977731). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Strojní zámečník (kotlář)
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Montéři kotláři (včetně opravářů)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
05.01.2024
Mzda:
23 000 až 25 000 Kč
KONTAKT - Pavla Němčicová Ing., e-mail: pavla.nemcicova@witkowitz.cz

Požadavky:
- SOU - vyučen ve strojírenském oboru
- znalost výkresové dokumentace
- praktická zkušenost se slícováním, úpravou a montáží dílů v energetice (potrubí, tlakové nádoby)
- praktická zkušenost se slícováním, úpravou a montáží dílů svařenců a ocelových konstrukcí
- svářečský průkaz - Z-E1, Z-M1, Z-G1
- paličský průkaz
- vazačské osvědčení výhodou
- manuální zručnost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- samostatnost
- flexibilita
- práce v kolektivu

Náplň práce:
- broušení komponentů dle výkresové dokumentace
- stěhování komponentů dle výkresové dokumentace
- pálení komponentů dle výkresové dokumentace

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příplatek za práci v riziku, mimořádné odměny, možnost navýšení mzdy po zkušební době, firemní vzdělávání

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66756903
Zaměstnavatel:
VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s. (06977731)
Kde budete pracovat:
VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.;
Kontaktní údaje:
E-mail: pavla.nemcicova@witkowitz.cz

Další nabídka práce podle lokality