Nabídka práce Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Holice na Pardubicku

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ v lokalitě Holice na Pardubicku přichází na pracovní trh ke dni 02.01.2024 firma - zaměstnavatel FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o. (49812742). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 23 400 Kč .

Pracovní pozice:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.01.2024
Mzda:
23 400 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Skladník v expedici.
Firma FEIFER hledá pro svůj výrobní závod v Holicích uchazeče na pracovní pozici skladník. Jedná se o práci na jednosměnný provoz.
Náplň práce:
- vyskladňování, balení a expedice zboží
- skladová evidence a kontroly kvality zboží
- příjem a výdej produktů na provedení oprav
- příjem a naskladnění zboží
- obsluha VZV i ruční manipulace se zbožím
Požadujeme:
- vysoká míra zodpovědnosti a pečlivosti při evidenci i balení zboží
- praxe ve skladu výhodou
- samostatnost, pracovitost, manuální zručnost a loajalita
Nabízíme:
- zázemí stabilní a prosperující firmy
- jednosměnný provoz
- bonusy za plnění plánu
- příplatky na obědy
Váš strukturovaný životopis zasílejte na email: feiferova.jitka@feifer.cz.
Popřípadě nás kontaktujte telefonicky na tel. 723 303 490 (07:00 - 14:30).
Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC znalost práce na PC nutností
Práce s PC - jiné znalost informačního systému HELIOS výhodou
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) osvědčení na obsluhu VZV výhodou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66757912
Zaměstnavatel:
FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o. (49812742)
Kde budete pracovat:
FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 723 303 490
E-mail: feiferova.jitka@feifer.cz