Nabídka práce Obchodní konzultant/ka - Vsetín

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ KONZULTANT/KA v lokalitě Vsetín přichází na pracovní trh ke dni 17.01.2022 firma - zaměstnavatel Generali Pojišťovna a.s. (61859869). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 22 600 Kč .

Pracovní pozice:
Obchodní konzultant/ka
Odvětví:
Finance (nabídky práce na Vsetínsku)
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Vsetínsku)
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
17.01.2022
Mzda:
22 600 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
OBCHODNÍ KONZULTANT/KA
POŽADUJEME: SŠ vzdělání s maturitou. Komunikativní povahu, samostatnost, flexibilitu, odpovědnost a spolehlivost. Reprezentativní a příjemné vystupování. Čistý trestní rejstřík. ŘP sk. "B" - není podmínkou. Základy práce na PC.
NÁPLŇ PRÁCE: Péče o firemní a privátní klientelu. Poskytování komplexního poradenského servisu. Vyhledávání nových obchodních příležitostí. Pravidelný kontakt a dlouhodobé vztahy s klienty. Profesionální servis klientům a navrhování optimálních řešení. Reprezentace na marketingových akcích společnosti. Po zaškolení služby na přepážce.
NABÍZÍME: Bezplatné vzdělávání a možnost profesního rozvoje. Po zapracování možnost "home office". Čerpání z bohatého systému benefitů. Nadstandardní ohodnocení. Operativní leasing, zvýhodněný mobilní tarif.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: stanislav.cernobila@generaliceska.cz
Ov. tel.: 17.1.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC

Reference:
66758435
Zaměstnavatel:
Generali Pojišťovna a.s. (IČ: 61859869)
Kde budete pracovat:
Generali Pojišťovna a.s. 02
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 792 592
E-mail: stanislav.cernobila@generaliceska.cz

Prohlédnout dalších 1166 nabídek práce na Vsetínsku