Nabídka práce Tiskař/ka na ofsetových strojích - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa TISKAŘ/KA NA OFSETOVÝCH STROJÍCH v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel EURO-PRINT spol. s r.o. Přerov (46578315). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Tiskař/ka na ofsetových strojích
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Přerovsku)
Profesní zařazení:
Tiskaři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- obsluha ofsetového tiskového stroje

Požadavky:
- nutné vyučení v oboru tiskař nebo praxe na strojích Adast nebo Heidelberg; zodpovědnost, pečlivost, chuť učit se novým věcem

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: obchod@euro-print.cz
- telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 16:00 na tel.čísle: 721807976 - pan Vladislav Zatloukal

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66758954
Zaměstnavatel:
EURO-PRINT spol. s r.o. Přerov (IČ: 46578315)
Kde budete pracovat:
EURO-PRINT spol. s r.o. Přerov
Kontaktní údaje:
Tel.: 721 807 976
E-mail: obchod@euro-print.cz

Prohlédnout dalších 658 nabídek práce na Přerovsku