Nabídka práce Stavbyvedoucí - Zlín

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVBYVEDOUCÍ v lokalitě Zlín přichází na pracovní trh ke dni 07.09.2023 firma - zaměstnavatel Zlínstav a.s. (28315669). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Stavbyvedoucí
Odvětví:
Stavebnictví
Management
Profesní zařazení:
Hlavní stavbyvedoucí
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.09.2023
Mzda:
28 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Požadovaná kvalifikace: ÚSO nebo VŠ vzdělání, stavebního směru výhodou
Požadavky na zaměstnance:
- zkušenosti v oblasti řízení, koordinace a kompletace staveb výhodou
- ŘP sk. B, znalost práce na PC, flexibilita, odpovědnost a komunikativnost
Náplň práce: koordinace a řízení prací, komunikace se subdodavateli a investorem, odpovědnost za hospodářský výsledek staveb.

Zaměstnanecké výhody: ubytování, notebook, služební mobil s výhodným datovým tarifem i pro osoby blízké.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Ano, zaměstnavatel Zlínstav a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66759127
Zaměstnavatel:
Zlínstav a.s. (28315669)
Kde budete pracovat:
Zlínstav a.s. - sídlo
Kontaktní údaje:
E-mail: zamecnickova@zlinstav.com

Další nabídka práce podle lokality