Nabídka práce SPECIALISTA / SPECIALISTKA PODPORY PRODEJE (NJ) - Nový Bydžov na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA / SPECIALISTKA PODPORY PRODEJE (NJ) v lokalitě Nový Bydžov na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 30.04.2024 firma - zaměstnavatel TOORS CZ, s.r.o. (26176742). Výše nabídnuté mzdy je 34 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SPECIALISTA / SPECIALISTKA PODPORY PRODEJE (NJ)
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní referenti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
30.04.2024
Mzda:
29 000 až 34 000 Kč
Náplň práce: Budete přijímat a zpracovávat objednávky od zákazníků tak, že z objednávky zákazníka společně vytvoříte zakázku a výrobek šitý na míru. Budete efektivně řídit a monitorovat tok zakázky firmou až k zákazníkovi až do jejího úplného zaplacení. Budete dennodenně komunikovat se zákazníky a zprostředkovávat řešení jejich potřeb tak, aby je to s námi bavilo.
- Požadujeme: selský rozum a organizační schopnosti, střední vzdělání s maturitou ; NJ na psaní emailů a komunikaci se zahraničními klienty; dobrá komunikace jak s klienty, tak s kolegy - občas bude potřeba zvládnout vypjaté a složité situace, uživatelská práce s PC (programy Word, Excel, Outlook) a systémy firmy nezbytná
- Nabízíme: práce v týmu, který ocení Vaši pracovitost, iniciativu, flexibilitu a pečlivost (společně toho mnoho vyřešíte), spoustu příležitostí naučit se nové věci, možnost pracovat se zákazníky po celé Evropě (když budete chtít, můžete se za nimi jet podívat), hezké pracovní prostředí a příjemné kolegy, spravedlivou odměnu skládající se z fixu a odměn, flexibilní začátek a konec pracovní doby dle Vašich potřeb a možnost občasné práce z domu po konci zkušební doby,
1 týden dovolené navíc (25 dnů celkem), příspěvek na stravování nebo stravenky a jiné benefity.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo na e-mail

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66759625
Zaměstnavatel:
TOORS CZ, s.r.o. (26176742)
Kde budete pracovat:
TOORS CZ, s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 733704945
E-mail: hr@toors.cz

Další nabídka práce podle lokality