Nabídka práce Kvalifikované stavební práce - stavbyvedoucí - Kostelec nad Orlicí na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa KVALIFIKOVANÉ STAVEBNÍ PRÁCE - STAVBYVEDOUCÍ v lokalitě Kostelec nad Orlicí na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel STATING s.r.o. (25963864). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 24 600 Kč .

Pracovní pozice:
Kvalifikované stavební práce - stavbyvedoucí
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
24 600 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody
Jiné výhody příspěvek na stravování, vybavení nářadím
Kontakt zasláním životopisu na e-mail novakova@stating.cz nebo telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 16:00 hodin.
Místo výkonu práce: Královéhradecký a Pardubický kraj (dle zakázek).
Náplň práce:
- kvalifikované stavební práce - stavba, rekonstrukce, zateplování bytových a rodinných domů,
průmyslových hal nebo budov veřejné správy
- vedení zednického týmu, vedení stavby a kontrola práce.
Nástup dle dohody.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66760979
Zaměstnavatel:
STATING s.r.o. (25963864)
Kde budete pracovat:
STATING s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 294 176
E-mail: novakova@stating.cz

Další nabídka práce podle lokality