Nabídka práce Účetní (daňový/á) specialista / specialistka pro obce i příspěvkové organizace - Rychnov nad Kněžnou

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ (DAŇOVÝ/Á) SPECIALISTA / SPECIALISTKA PRO OBCE I PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE v lokalitě Rychnov nad Kněžnou přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel c.k. daňová kancelář, a.s. (25927019). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Účetní (daňový/á) specialista / specialistka pro obce i příspěvkové organizace
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Účetní auditoři
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody zaměstnanecké benefity
Kontakt zasláním životopisu na e-mail volf@ckdanovakancelar.cz nebo telefonicky 724 553 821.
Požadujeme:
- min. SŠ dokončené vzdělání ekonomického směru
- praxe v oboru vítána
- znalost účetnictví obcí nebo příspěvkových organizací alespoň v teoretické rovině, praxe výhodou
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- důslednost, pečlivost, zodpovědnost
- samostatnost a profesionalita.
Náplň práce:
- kontrola a poradenství v obcích a příspěvkových organizacích
- komunikace s klientem on-line i osobně
- možnost, v rámci osobního rozvoje, zaměřit se nejen na obce a příspěvkové organizace, ale též na nestátní neziskový sektor či podnikatelské subjekty.
Výhody:
- pružná pracovní doba
- možnost zkráceného úvazku
- velká podpora osobního rozvoje
- pevné odborné zázemí
- kontroly výstupů práce
- zaměstnanecké benefity.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta

Reference:
66762407
Zaměstnavatel:
c.k. daňová kancelář, a.s. (25927019)
Kde budete pracovat:
C.k. daňová kancelář, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 553 821
E-mail: volf@ckdanovakancelar.cz

Další nabídka práce podle lokality