Nabídka práce Vedoucí dispečinku - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ DISPEČINKU v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 22.11.2023 firma - zaměstnavatel FEE Transport s.r.o. (01696572). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vedoucí dispečinku
Odvětví:
Administrativa
Doprava
Profesní zařazení:
Dopravní dispečeři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.11.2023
Mzda:
35 000 až 60 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc zvyšování dnů dovolené (za každý rok den navíc)
Zvláštní prémie 13. a 14. plat
Jiné výhody stravenky, příspěvek na dovolenou, aj.
1. kontakt e-mailem, telefonicky. Tel.: 735 755 934, e-mail: personalniodd@feetransport.cz
Požadavky: zkušenosti s vedením týmu; minimálně 2 roky praxe dispečera; výborné komunikační schopnosti; samostatnost, obchodní duch, schopnost vést, motivovat; empatii, rychle a správně se rozhodovat; VELKOU VÝHODOU je znalost CMR a AETR, znalost AJ nebo jiný jazyk na aktivní úrovni

Jste akční, vůdčí typ s úsměvem na tváři? Jestli ano, hledáme právě Vás! Vedoucí dispečinku se stará o celý tým našich dispečerů, kterým musí jít příkladem a vést je správnou cestou. Schopné lidi umíme dobře ocenit! Za dobře odvedenou práci u nás získáte řadu bonusů, které nejsou nijak omezeny! Nudu u nás nečekejte, výzvy ano!

Jmenujeme se FEE Transport a každý den doručíme více než 500 malých i obrovských zásilek v naší republice i po celém světě. Zajišťujeme přepravu po silnicích, vzduchem i po vodě, organizujeme skladovou logistiku. Jsme česká firma, každým dnem rosteme a budujeme nové pobočky. Velmi podporujeme růst a vzdělávání. Pracovitý a šikovný člověk u nás má velkou budoucnost i bez předchozí praxe a vysokých škol.

NABÍZÍME:
- Jistá práce na HPP
- Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti
- Příležitost pro vzdělání
- Možnost kariérního růstu
- Stravenky
- Firemní akce, zájezdy, večírky
- Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte...)
- Příspěvek na dovolenou
- 13. a 14. plat

CO VÁS ČEKÁ:
- Perfektní pracovní tým
- Příjemné pracovní prostředí (skvělý design, kuchyňka s vybavením, relaxační zóna)
- Práce na pobočce v Ostravě
- Parkování přímo u budovy

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Praxe v povoláních:
Dovednosti:
Práce s PC - databázové systémy

Reference:
66762575
Zaměstnavatel:
FEE Transport s.r.o. (01696572)
Kde budete pracovat:
FEE Transport s.r.o..
Kontaktní údaje:
Tel.: 735755934
E-mail: personalniodd@feetransport.cz

Další nabídka práce podle lokality