Nabídka práce Specialista/specialistka Business Intelligence - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA/SPECIALISTKA BUSINESS INTELLIGENCE v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 27.12.2021 firma - zaměstnavatel FOXCONN CZ s.r.o. (25938002). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 32 334 Kč .

Pracovní pozice:
Specialista/specialistka Business Intelligence
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Programátoři počítačových aplikací specialisté
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.12.2021
Mzda:
32 334 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování firemní stravování (česká, vegetariánská, čínská kuchyně)
Dovolená navíc 25 dní dovolené
Poznámka k nabídce práce:
Jaká je náplň práce?
- spolupráce při nastavení nových a změnách stávajících procesů v příslušné oblasti s využitím maker v MS Excel a BI aplikací
- účast na přípravě datových požadavků Business Intelligence řešení Qlik Sense, návrh a vývoj aplikací v tomto prostředí
- vizualizace a příprava různých reportů a datových analýz v Qlik Sense
- tvorba a úprava maker s MS Excel na základě požadavků
- spolupráce na projektech a vývoji nových aplikací v rámci BI aplikací
- testování funkčnosti nových transakcí a zaškolování koncových uživatelů v Qlik Sense
- vyhledávání slabých míst ve stávajících procesech a návrh nápravných řešení s využitím BI aplikací a maker
- spolupráce s ostatními odděleními při řešení nestandardních situací
- tvorba, údržba a aktualizace pracovních instrukcí a další technické dokumentace
- odpovědnost za dodržování interních předpisů zaměstnavatele a zásad BOZP, PO a SER
- dle pokynů nadřízených další činnosti konané v rámci dané pracovní pozice
Co nabízíme?
- práci v příjemném kolektivu
- flexibilní pracovní dobu
- Cafetérii - ročně 3 000,- Kč na benefity z široké nabídky dle vlastní volby (divadla, masáže, lékárny, cestovky,...)
- pravidelnou roční revizi mzdy
- zvýhodněný T-mobile program pro Vás i Vaše příbuzné
- vzdělávání a podpora osobního rozvoje
- příspěvek na penzijní připojíštění po roce pracovního poměru u nás
- slevy u našich partnerů (Datart, Škoda Auto,...)
- firemní akce (např. Foxfestival) a teambuildingy
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně (U Zámečku 27, Pardubice, každou středu ve 13 hodin).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66769215
Zaměstnavatel:
FOXCONN CZ s.r.o. (25938002)
Kde budete pracovat:
FOXCONN CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 778 130
E-mail: akohoutkova@cz.foxconn.com

Další nabídka práce podle lokality